خدمات وسترن یونیون

مقر شرکت وسترن یونیون هم اکنون در مریدین کلرادو ایالات متحده آمریکا است. حواله ارز، یکی از بهترین و محبوب ترین خدمات این شرکت است. از طریق این خدمت، شما قادر هستید که مقداری ارز را از کشور خودتان به یک کشور دیگر برای فرد مشخصی حواله کنید.

نحوه انتقال وجه با این سیستم چگونه است؟

برای انتقال وجه باید مبلغ خود و دیگر اطلاعات اعم از نام گیرنده و … را داشته باشید، طرف گیرنده باید ابتدا با در دست داشتن پاسپورت خود و کد امنیتی به یک شعبه این شرکت مراجعه کند. سپس آن را ارائه کرده و فرم را با مشخصات فردی خویش پر می کند. پس از انجام این مراحل مبلغ حواله شده را تحویل خواهد گرفت. البته قابل ذکر است که هنگام انجام حواله، کارمزدی از شما توسط وسترن یونیون کسر خواهد شد.

انواع حواله وسترن یونیون

1- حواله وسترن یونیون به صورتی که شخص به یکی از شعب وسترن یونیون مراجعه کرده و وجه خود را به صورت نقد دریافت کند.

2- حواله وسترن یونیون به صورتی که پول مستقیما به حساب شخص برود که معمولا این روش کارمزد کمتری دارد اما حدود دو روز کاری طول خواهد کشید تا پول به حساب دریافت کننده واریز شود.

امنیت در ارسال وسترن یونیون

بعد از ارسال حواله وسترن یونیون کدی 10 رقمی به شخص ارسال کننده داده میشود که باید این کد 10 رقمی را به گیرنده بدهد، چنانچه این کد به هر نحو افشا شود شخص دیگری میتواند با جعل مدرک اسم و فامیل گیرنده را جعل کرده و با دادن کد 10 رقمی به هر شعبه وسترن یونیون پول را دریافت کند، لذا از افشا کردن کد 10 رقمی وسترن یونیون به هر طریق جدا خودداری کنید.

ارسال حواله وسترن یونیون توسط فارس پی

فارس پی میتواند حواله وسترن یونیون شما را با نرخی مناسب در حداقل زمان ممکن انجام دهد. کارمزد حواله وسترن یونیون  بستگی به مبلغ ارسالی و کشور دریافت کننده دارد.

کارمزد تبدیل ارز در وسترن یونیون

اگر گیرنده پول شما در کشوری است که هنگام دریافت نمیتواند ارز دلار دریافت کند (مثلا کشورهای حوزه یورو که فقط ارز یورو دریافت میکنند) در این صورت وسترن یونیون اکسچنج فی میگیرد. به عنوان مثال اگر شما 500 دلار به ایتالیا ارسال میکنید و بر اساس سایت Xe.com مبلغ 500 دلار معادل 445 یورو میشود. وسترن یونیون هنگام ارسال حواله بر اساس نرخ های خودش عمل میکند و ممکن است گیرنده 430 یورو تحویل بگیرد.

دقت کنید هزینه تبدیل ارز (اکسچنج فی) هزینه ای نیست که فارس پی آن را بگیرد و شما از هرجای دنیا که وسترن یونیون ارسال کنید وسترن یونیون این هزینه را میگیرد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.