جام جهانی 2018 روسیه با فارس پی
 
 

علاقمندان به فوتبال میتوانند از هم اکنون بلیت های بازی های جام جهانی 2018 روسیه را در اختیار داشته باشند!
از 14 سپتامبر تا 12 اکتبر 2017 میتوانید بلیت های انفرادی همه ی مسابقات، جایگاه های اختصاصی برای همه استادیوم ها و مجموعه بازی های تیم خاص خودتان را درخواست دهید و با خیالی آسوده تیم مورد علاقه خود را حمایت کنید.طبق سیاست فیفا بلیت هایی که زودتر خریده شده اند قیمت مناسب تری خواهند داشت.

برای شروع فرآیند خرید میبایست به سایت فروش بلیت فیفا به آدرس www.tickets.fifa.com مراجعه کنید و پس از ثبت نام و تایید حساب کاربری خود وارد قسمت خرید بلیت شوید.

باید توجه داشته باشید که فیفا میزان قیمت ها را بر اساس این پارامتر ها تعیین میکند، یعنی بلیت هایی که قرمز رنگ شده اند، با تقاضای بالایی مواجه بوده و مبالغ بالاتری خواهند داشت.

 

 

شما میتوانید به سه روش به جستجوی بلیت های مورد نظر خود بپردازید:

 

 

روش اول انتخاب آزادانه و بدون گروهبندی را به شما پیشنهاد میدهد.

در روش دوم بر اساس محل برگزاری بازی ها امکان خرید خواهید داشت.

و در روش سوم بر اساس بازی های یک تیم خاص.

 

نکته جالب بعدی امکان انتخاب موقعیت صندلی و خرید بلیت است. شما می توانید انتخاب کنید که پشت دروازه ها ، گوشه ها و یا در قسمت مرکزی زمین تمایل به خرید بلیت دارید.

 

 

با تدابیر فیفا انتظار میرود روند خرید بلیت های الکترونیکی بازی های جام جهانی 2018 روسیه به خوبی پیش برود. فارس پی برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت و پیروزی می نماید.

اگر برای خرید بلیت ها با مشکل مواجه شدید، کارشناسان ما همراه شما خواهند بود.همچنین در صورتی که امکان پرداخت ارزی برایتان فراهم نیست میتوانید از راهکارهای پرداخت ما نیز استفاده نمایید.

 

جدول بازی های جام جهانی 2018 روسیه نیز از لینک زیر در دسترس شما عزیزان میباشد:

 دانلود جدول بازی ها 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Design and Develop By Footstep