قوانین و مقررات وب سایت فارس پی

 

قوانینی که در ذیل آمده مربوط به تمام صفحات سایت www.farspay.com است و هرگونه استفاده و بهره برداری از این سایت به معنی پذیرفتن همه این  قوانین میباشد.

 

 1.  فارس پی در صورت اشتباه مشتری در وارد کردن اطلاعات تماس خود در فرم های ثبت سفارش شامل شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

 2. فارس پی در صورت محاسبه اشتباه مشتری و واریز مبلغ ریالی نادرست، هیچ مسئولیتی بر انجام سفارش نخواهد داشت.

 3. فارس پی در صورت وجود هرگونه نقص و اشتباه مشتری در درج اطلاعات مربوط به درخواست حواله یا پرداخت آنلاین ارزی، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت و کارمزد و کلیه هزینه های برگشتی حواله (در صورت امکان)، بر عهده مشتری خواهد بود.

 4. در صورتی که گیرنده حواله به علت نقص مدارک شناسایی امکان دریافت پول را نداشته باشد، حواله ارسالی طی مدت مشخصی بازگشت خورده و کارمزد کنسل شدن آن از مشتری دریافت می گردد.

 5. هزینه های ارسال مبلغ خالص حواله به عهده این شرکت می باشد اما کلیه هزینه های کارمزد و مالیات کسر شده از حواله در بانک مقصد طبق عرف به عهده گیرنده حواله می باشد.

 6. برای دریافت پول از طریق پی پال از خارج از کشور، مبالغ ارسالی توسط طرف حساب شما حتما باید به صورت send as a friend or family ارسال شود.

 7. فارس پی در صورت عدم چک نمودن ایمیل توسط مشتری (شامل فولدرهای Inbox و Spam ) در مدت زمانی که قرار است سفارش توسط فارس پی انجام شود، هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. تنها با چک نمودن ایمیل (شامل فولدرهای Inbox و Spam ) از موانع  یا اشکالات احتمالی در انجام پرداخت خود مطلع خواهید شد.

 8. در صورت بروز هر گونه مشکلی در مسیر پرداخت که خارج از کنترل فارس پی باشد، مثل عدم کار کردن لینک ارسال شده، مشکل در سایت دریافت کننده مبلغ، شرایط تحریم ایران و قوانین داخلی بانک ها هیچ مسئولیتی بر عهده فارس پی نخواهد بود.

 9. فارس پی در صورت بروز هر گونه مشکل در مسیر پرداخت فقط متعهد است از طریق ایمیل مراتب را به اطلاع شما برساند و تعهد دیگری ندارد.

 10. در صورتی که قرار باشد مبلغی بابت لغو هر پرداخت یا سفارش به کارت ها و حساب های فارس پی برگردانده شود، معادل ریالی مبلغ ریفاند شده ظرف 4 تا 6 هفته و پس از کسرمبلغ کارمزد به حساب مشتری واریز می شود. ضمناً در صورتی که فارس پی اعلام کند که مبلغ مربوطه به کارت ریفاند نشده است، تمام مسئولیت عدم ریفاند شدن مبلغ بر عهده مشتری است و سایت فارس پی  مسئولیتی در این رابطه بر عهده ندارد.

 11. کاربر سایت باید شخص حقیقی بالای هجده سال و یا شرکت حقوقی ثبت شده در اداره ثبت شرکت ها باشد.

 12. صحت مشخصات و اطلاعات مندرج در همه فرم های سایت به عهده کاربر میباشدلذا فارس پی مسئولیتی در قبال اطلاعات غلط وارد شده توسط کاربر در هر قسمتی از سایت ندارد و همچنین در صورت تحمیل هزینه ای بابت اطلاعات اشتباه به فارس پی ، کاربر موظف به پرداخت آن هزینه است.

 13. شفاف بودن و درج کامل آدرس و مشخصات دقیق سفارش درخواستی به عهده مشتری است و در صورت انجام  و ارسال کالای اشتباه به واسطه مبهم بودن اطلاعات وارده توسط مشتری، فارس پی مسئولیتی در قبال استرداد وجه پرداختی و یا تعویض یا مرجوع نمودن کالا ندارد.

 14. فارس پی تا قبل از دریافت کامل مبلغ پیش فاکتور ارسالی به مشتری توسط ایشان هیچگونه مسئولیتی بابت خرید و تحویل سفارش ندارد و مسئولیت فارس پی در قبال سفارش مشتری تنها پس از تسویه کامل پیش فاکتور آغاز میگردد.

 15. در صورتی که مشتری به هر دلیلی پس از خرید کالا یا خدمات توسط فارس پی  تمایل به کنسل کردن سفارش داشته باشد، تنها در صورتی که امکان کنسل شدن خرید توسط فروشنده و عودت کامل وجه وجود داشته باشد، وجه ریالی پرداختی توسط مشتری با کسر کارمزد خرید (که در پیش‌فاکتور ذکر شده است) طی سه روز کاری پس از عودت وجه توسط فروشنده به وی بازگردانده خواهد شد.
  تبصره: چنانچه سایت مورد نظر بر طبق قوانین داخلی سایت خود، مبلغی را به عنوان کارمزد کسر نماید، گروه فارس پی تنها وجه ارزی ریفاند شده به حساب را با کسر کارمزد خرید محاسبه و به مشتری عودت می دهد. طبیعی است لغو سفارش در سایتهای مختلف قوانین خاص خود را دارد
  .

 16. فارس پی  مسئولیتی در قبال تاخیر یا مفقودی ناشی از ارسال کالا توسط فروشنده و یا تاخیر های پستی ندارد. فارس پی اکیدا پیشنهاد میکند مشتری تا جای ممکن از روش های پستی زمینی و یا رایگان غیر قابل رهگیری مثل China post استفاده نکند و همچنین فروشندگان با اعتبار پایین را انتخاب ننماید.

 17.  فارس پی پس از آماده‌سازی کالا در دفتر تهران و اطلاع‌رسانی به مشتری جهت تحویل کالا، تنها موظف است تا یک ماه  کالا را نزد خود نگه دارد. در صورتی که طی این زمان مشتری مراجعه ننماید، فارس پی این اختیار را دارد که کالا را به فروش رساند.

 18. کیفیت،اصالت،کارایی و سلامت محصول انتخابی و اعتبار فروشنده آن به عهده مشتری است و از آنجایی که خرید محصول عینا از لینک درخواستی مشتری انجام میگیرد، فارس پی  نسبت به موارد فوق مسئولیتی ندارد.

 19. هرچند احتمال تعلق گمرک به سفارشات معمولی و کم حجم بسیار پایین است اما در صورت تخصیص گمرکی به کالا تحویل آن منوط به پرداخت هزینه آن توسط مشتری بر اساس رسید و مدرک ارائه شده توسط فارس پی است و زمان انجام تشریفات گمرکی جزو زمان تعهد تحویل کالا محسوب نمیشود.

 20. بسته بندی کالا در هریک از مراحل پست بین المللی، گمرگات و یا بازرسی های فرودگاهی ممکن است باز شود و همچنین امکان حذف بسته بندی اضافه محصول به جهت کاهش حجم ارسالی و هزینه پستی برای مشتری وجود دارد.

 21. فارس پی در قطع، محدود سازی یا قطع ارائه خدمات به کاربران مختار است. همچنین اگر بصورت قطعی مشخص گردد که کاربر اقدام به فعالیت‌ یا مبادلات ممنوعه نموده، فارس پی  مختار به قطع انجام تعهدات، عدم انجام تراکنش مالی مربوط، اطلاع به مراجع قانونی و قطع دسترسی مشتری میباشد.

 22. کالا و سفارشات درخواستی کاربر باید منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران و قوانین پستی و گمرکی باشد و فارس پی  مسئولیتی در قبال سفارشات غیر قانونی و موجود در لیست کالاهای ممنوعه فارس پی  ندارد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.