خدمات کش یو
 

کش یو یک نوع کارت اعتباری قابل شارژ از انواع کارت های اعتباری مستر کارت (MasterCard) می باشد، ولی بسیار مطمئن تر و با امنیت بیشتر. مبلغ اعتباری آن قبلا به صورت نقدی پرداخت شده است و شامل یک شماره حساب کش یو و یک شماره حساب مستر کارت می باشد و توسط آن از سایت هایی که مستر کارت را قبول می نمایند می توان به صورت آنلاین خرید نمود.

این کارت ها با توجه به قیمت اندک از کارایی های فوق العاده ای برخوردار بوده و شرکت صادر کننده آن یکی از شرکتهای معتبر واقع در اردن می باشد که یکی از با صرفه ترین راه ها برای خرید های آنلاین است و از امنیت بالایی برخوردار می باشد. این کارت ها از خدمات نوین کمپانی MasterCard برای خریدهای اینترنتی است.

مزایای استفاده از کش یو :

قیمت ارزان

امنیت بالا

اعتبار در بیش از 95 درصد سایت ها

قابل شارژ بودن کارت

مشاهده میزان موجودی و صورتحساب به صورت آنلاین

انتقال پول بین اکانت های کش یو

شارژ سریع و راحت

عدم محدودیت سنی

 

چگونگی کارکرد کش یو و شارژ آن

با مراجعه به سایت www.cashu.com و وارد نمودن شماره حساب و رمز به وسیله کوپن هایی که خریداری نموده اید حساب خود را شارژ نموده و از آن استفاده نمایید. کافیست پس از Login کردن در سایت در بخش مربوطه شماره حک شده در پشت کوپن را وارد کنید.

هر 500 کش برابر با 10 دلار می باشد. کارتهای موجود با ارزشهای 10 – 30 – 50 – 100 و 300 دلار است.

به دو صورت می توانید از کش های موجود در حساب خود استفاده نمایید:

1- در بسیاری از سایت های اینترنت می توانید وجه خرید را مستقیما از کش های موجود در حساب خود بپردازید.

2- هنگام باز کردن حساب به شما یک شماره MasterCard نیز داده می شود که در کلیه سایت های اینترنتی که طرف قرارداد با شرکت مسترکارت قابل استفاده است.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به فارس پی می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.